Home
Voetbalzaken
Uitslagen
Programma
Toernooien
Teamindelingen
Trainingstijden
Keeperstrainingen
Meiden- en vrouwenvoetbal
Info voor trainers
O6/O7
O8/O9
O10/O11
O12/O13
O14/O15
O16/O17
O18/O19
Voetbal.nl
Spelregelbewijs
Club
Inschrijven & uitschrijven
Kleding & merchandise
Kleding
Merchandise
Activiteitenkalender
Over SV Brandevoort
Historie
Organisatiestructuur
Beleidsvisie
Bijzondere leden
Vacatures
Foto-archief
Clublied SV Brandevoort
KidsClub
Ledenvergadering
Sportmedische begeleiding
Club van 50
Regels & verzekeringen
Gedragsregels
Verzekeringen
Privacyverklaring
Teams
Senioren
1
2
3
4
5
6
7
Vrouwen 1
Veterinnen
35+
Veteranen
O19/O20
MO20-1
JO19-1
JO19-2
JO19-3
JO19-4
JO19-5
O16/O17
JO17-1
JO17-2
JO17-3
JO17-4
JO16-1
JO16-2
JO16-3
O14/O15
JO15-1
JO15-2
JO14-1
JO14-2
JO14-3
O12/O13
JO13-1
JO13-2
JO13-3
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO12-4
JO12-5
O10/O11
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO10-4
JO10-5
JO10-6
O7/O8/09
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO9-4
JO9-5
JO9-6
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO8-4
JO8-5
JO7-1
JO7-2
JO7-3
Draakjes
Sponsors
Hoofdsponsoren
Overige sponsoren
Contact
Adres
Route
Accommodatie
Wie is wie?
Bestuur
Clubzaken
Wedstrijdzaken
Scheidsrechterscommissie
Voetbaltechnische Zaken
Seniorencommissie
Activiteitencommissie
Toernooicommissie
Communicatie
Kledingcommissie
Sponsorcommissie
Vrijwilligerszaken
Vrijwilligers bij SV Brandevoort
Reglement
Home
Voetbalzaken
+
Uitslagen
Programma
Toernooien
Teamindelingen
Trainingstijden
Keeperstrainingen
Meiden- en vrouwenvoetbal
Info voor trainers
+
O6/O7
O8/O9
O10/O11
O12/O13
O14/O15
O16/O17
O18/O19
Voetbal.nl
Spelregelbewijs
Club
+
Inschrijven & uitschrijven
Kleding & merchandise
+
Kleding
Merchandise
Activiteitenkalender
Over SV Brandevoort
+
Historie
Organisatiestructuur
Beleidsvisie
Bijzondere leden
Vacatures
Foto-archief
Clublied SV Brandevoort
KidsClub
Ledenvergadering
Sportmedische begeleiding
Club van 50
Regels & verzekeringen
+
Gedragsregels
Verzekeringen
Privacyverklaring
Teams
+
Senioren
+
1
2
3
4
5
6
7
Vrouwen 1
Veterinnen
35+
Veteranen
O19/O20
+
MO20-1
JO19-1
JO19-2
JO19-3
JO19-4
JO19-5
O16/O17
+
JO17-1
JO17-2
JO17-3
JO17-4
JO16-1
JO16-2
JO16-3
O14/O15
+
JO15-1
JO15-2
JO14-1
JO14-2
JO14-3
O12/O13
+
JO13-1
JO13-2
JO13-3
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO12-4
JO12-5
O10/O11
+
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO10-4
JO10-5
JO10-6
O7/O8/09
+
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO9-4
JO9-5
JO9-6
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO8-4
JO8-5
JO7-1
JO7-2
JO7-3
Draakjes
Sponsors
+
Hoofdsponsoren
Overige sponsoren
Contact
+
Adres
Route
Accommodatie
Wie is wie?
+
Bestuur
Clubzaken
Wedstrijdzaken
Scheidsrechterscommissie
Voetbaltechnische Zaken
Seniorencommissie
Activiteitencommissie
Toernooicommissie
Communicatie
Kledingcommissie
Sponsorcommissie
Vrijwilligerszaken
+
Vrijwilligers bij SV Brandevoort
Reglement
Thuis programma
Datum
Wedstrijd
Status
Veld
Details
30 mrt. 10:00
SV Brandevoort JO 11-2 - EFC JO 11-2
Te spelen
veld 1 B
30 mrt. 10:00
SV Brandevoort JO 12 gemixt - SV Brandevoort JO 12 gemixt
Te spelen
veld 2
30 mrt. 10:00
SV Brandevoort JO 9 - SV Brandevoort JO 9
Te spelen
veld 4
30 mrt. 10:00
SV Brandevoort JO 12 - SV Brandevoort JO 12
Te spelen
veld 3 A
30 mrt. 10:00
Training JO 8-4 - Training JO 8-4
Te spelen
veld 1 A
30 mrt. 11:45
S.V. Brandevoort JO14-2 - SCG'18 JO14-2
Te spelen
veld 1
30 mrt. 14:00
S.V. Brandevoort JO19-1 - Bladella JO19-1
Te spelen
veld 1
30 mrt. 15:00
S.V. Brandevoort 4 - Mifano 6
Te spelen
veld 2
30 mrt. 16:30
SV Brandevoort Veteranen - VV Neerkandia Veteranen
Te spelen
veld 1
1 apr. 10:00
S.V. Brandevoort 3 - Mierlo Hout 4
Te spelen
veld 2
5 apr. 20:00
S.V. Brandevoort 35+1 - Fiducia 35+1
Te spelen
veld 1 A
6 apr. 08:30
S.V. Brandevoort JO12-3 - SV De Braak JO12-4
Te spelen
veld 4 A
6 apr. 08:30
S.V. Brandevoort JO12-1 - SV De Braak JO12-2JM
Te spelen
veld 3 A
6 apr. 08:30
S.V. Brandevoort JO11-3 - Stiphout Vooruit JO11-2
Te spelen
veld 3 B
6 apr. 08:30
S.V. Brandevoort JO11-1 - Geldrop JO11-4JM
Te spelen
veld 4 B
6 apr. 08:30
S.V. Brandevoort JO8-5 - SV Unitas'59 JO8-6
Te spelen
veld 1 A1
6 apr. 08:45
S.V. Brandevoort JO13-2 - Geldrop JO13-4
Te spelen
veld 1
6 apr. 08:45
S.V. Brandevoort JO7-1 - Braakhuizen JO7-1
Te spelen
veld 1 B1b
6 apr. 09:00
S.V. Brandevoort JO7-3 - Brabantia JO7-5
Te spelen
veld 4 A2b
6 apr. 09:05
S.V. Brandevoort JO7-1 - RKSV Nuenen JO7-3
Te spelen
veld 1 B1b
6 apr. 09:15
S.V. Brandevoort JO14-3 - SV Valkenswaard JO14-2JM
Te spelen
veld 3
6 apr. 09:20
S.V. Brandevoort JO7-3 - RPC JO7-5
Te spelen
veld 4 A2b
6 apr. 09:30
S.V. Brandevoort JO15-2 - EMK JO15-1
Te spelen
veld 2
6 apr. 09:30
S.V. Brandevoort JO7-2 - Mierlo Hout JO7-1
Te spelen
veld 6 A1a
6 apr. 09:45
S.V. Brandevoort JO9-2 - Sparta'25 JO9-1
Te spelen
veld 3 B2
6 apr. 10:00
S.V. Brandevoort JO12-5 - Milheezer Boys JO12-1JM
Te spelen
veld 4 A
6 apr. 10:00
S.V. Brandevoort JO10-5JM - ZSV JO10-4
Te spelen
veld 3 A1
6 apr. 10:00
S.V. Brandevoort JO10-1 - Rood Wit'62 JO10-1
Te spelen
veld 3 B1
6 apr. 10:00
S.V. Brandevoort JO10-4 - Mifano JO10-2
Te spelen
veld 3 A2
6 apr. 10:45
S.V. Brandevoort JO14-1 - Venlosche Boys JO14-1
Te spelen
veld 1
Uit programma
Datum
Wedstrijd
Status
Veld
Details
30 mrt. 10:15
FC Eindhoven AV JO14-2 - S.V. Brandevoort JO14-1
Te spelen
veld 1
30 mrt. 12:00
s.v. Laar JO13-1 - S.V. Brandevoort JO13-1
Te spelen
veld 1
30 mrt. 12:30
Gassel JO16-1JM - S.V. Brandevoort JO16-2
Te spelen
veld 1
30 mrt. 13:00
Brabantia JO16-3 - S.V. Brandevoort JO16-3
Te spelen
veld 3
30 mrt. 13:00
UNA JO15-2 - S.V. Brandevoort JO15-2
Te spelen
veld 2
30 mrt. 15:00
UNA JO19-4 - S.V. Brandevoort JO19-4
Te spelen
veld 3
30 mrt. 17:00
ASV'33 7 - S.V. Brandevoort 6
Te spelen
veld 2
30 mrt. 17:00
ASV'33 6 - S.V. Brandevoort 5
Te spelen
veld 1
1 apr. 10:00
Sparta'25 6 - S.V. Brandevoort 6
Te spelen
veld 2
1 apr. 13:00
Mierlo Hout 8 - S.V. Brandevoort 7
Te spelen
veld 1
5 apr. 19:30
SJVV 35+1 - S.V. Brandevoort 35+1
Te spelen
veld 1 B
5 apr. 20:30
Mariahout 35+1 - S.V. Brandevoort 35+1
Te spelen
veld 1 B
6 apr. 08:30
SV De Braak JO12-6 - S.V. Brandevoort JO12-4
Te spelen
veld 1 B
6 apr. 08:30
Gemert JO10-2 - S.V. Brandevoort JO10-2
Te spelen
veld 2 A1
6 apr. 08:30
NWC JO8-3JM - S.V. Brandevoort JO8-6
Te spelen
veld 1 B2
6 apr. 09:00
Acht JO8-2 - S.V. Brandevoort JO8-2
Te spelen
veld 2 A1
6 apr. 09:00
Stiphout Vooruit JO8-2 - S.V. Brandevoort JO8-4
Te spelen
veld 1 A2
6 apr. 09:25
SBC JO7-2JM - S.V. Brandevoort JO7-1
Te spelen
veld 1 B1a
6 apr. 09:30
Liessel JO9-1JM - S.V. Brandevoort JO9-1
Te spelen
veld 1 A2
6 apr. 09:30
SJVV JO9-2JM - S.V. Brandevoort JO9-3
Te spelen
veld 6 A1
6 apr. 09:40
Stiphout Vooruit JO7-4 - S.V. Brandevoort JO7-3
Te spelen
veld 4 A2a
6 apr. 09:45
RKSV Nuenen JO11-2 - S.V. Brandevoort JO11-2
Te spelen
veld 5 A
6 apr. 10:00
Mierlo Hout JO12-2 - S.V. Brandevoort JO12-2
Te spelen
veld 1 A
6 apr. 10:00
RPC JO9-3 - S.V. Brandevoort JO9-5JM
Te spelen
veld 5 A2
6 apr. 10:10
Mifano JO7-1 - S.V. Brandevoort JO7-2
Te spelen
veld 6 A1a
6 apr. 10:15
SV De Braak JO10-2 - S.V. Brandevoort JO10-3
Te spelen
veld 3 A2
6 apr. 10:30
Braakhuizen JO10-2 - S.V. Brandevoort JO10-6
Te spelen
veld 1-Braakhuizen A1
6 apr. 10:45
Lierop JO11-1 - S.V. Brandevoort JO11-4
Te spelen
veld 1 A
6 apr. 11:00
DOSL JO13-1 - S.V. Brandevoort JO13-1
Te spelen
veld 1
6 apr. 11:00
SVSOS JO14-1JM - S.V. Brandevoort JO14-2
Te spelen
veld 1