• Balletje trappen met Willy en René in Philips Stadion

    8 mei 2019
  • Energiedirect organiseert op zaterdag 18 mei de Oude Bazen Voetbalclinic voor 65-plussers met PSV-coryfeeën René en Willy van de Kerkhof. Tijdens de clinic krijgen 65-plussers de mogelijkheid om te trainen als echte PSV’ers. Uiteraard afgestemd op hun eigen niveau. Al komen er misschien bevrijdende krachten en extra energie los wanneer de ouderen het heilige gras van het Philips Stadion betreden! :) Het voetbalplezier staat deze dag natuurlijk centraal.

    Ben je of ken je 'een oude baas' die er altijd al van droomde om te voetballen in het Philips Stadion? Geef jezelf of jouw (overgroot)opa, oma, vader, moeder, oom, tante, vriend of vriendin dan snel op via energiedirect.nl/oudebazen en laat die droom uitkomen. Daar zijn ook de actievoorwaarden te vinden. De winnaars worden bekend gemaakt op dinsdag 14 mei.

rfwbs-slide