• SV Brandevoort 1

    Welkom op de teampagina van SV Brandevoort 1!

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdTechnische stafTrainer
    Hout, Patrick vanTechnische stafTrainer/coach
    Kuypers, WilliamTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Verweij, Jan WillemMedische stafVerzorger
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aerts, WesselTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Amhaouech, WailTeamspeler
    Bakir, MertTeamspeler
    Bellemakers, JornTeamspeler
    Berk, Jeffrey van deTeamspeler
    Boomen, Robbert van denTeamspeler
    Boussfir, LahcenTeamspeler
    Bragt, Mike vanTeamspeler
    Ceelen, NoahTeamspeler
    Choi, Wing HongTeamspeler
    Dollekens, DaanTeamspeler
    Doren, Tommie vanTeamspeler
    Dudek, BartoszTeamspeler
    Grootens, JeroenTeamspeler
    Hoebe, HenkTeamspeler
    Hoon, Stan deTeamspeler
    Kaddouri, Nabil elTeamspeler
    Leij, Max van derTeamspeler
    Martens, DaanTeamspeler
    Meulenhof, Bryan van deTeamspeler
    Pessers, KunTeamspeler
    Regragui, MarwanTeamspeler
    Regragui, NadirTeamspeler
    Stiphout, Luuk vanTeamspeler
    Vliet, Nanno van derTeamspeler
    Withoos, LarsTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 okt. 14:30S.V. Brandevoort 1 - Rood Wit'62 1sportpark Brandevoort
    27 okt. 14:30Bavos 1 - S.V. Brandevoort 1Sportpark Geneneind
    3 nov. 14:30S.V. Brandevoort 1 - ELI 1sportpark Brandevoort
    10 nov. 14:30Mifano 1 - S.V. Brandevoort 1Sportpark De Ark
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    6 okt.S.V. Brandevoort 1 - RKGSV 11 - 2
    13 okt.HVV Helmond 1 - S.V. Brandevoort 14 - 4
  • Poulestanden S.V. Brandevoort 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Woenselse Boys 144001521312
    2HVV Helmond 14310156910
    3Rood Wit'62 143019639
    4S.V. Brandevoort 1421112667
    5Stiphout Vooruit 1421110557
    6Bavos 142116427
    7RKGSV 142116517
    8Mariahout 1412169-35
    9Mifano 141127614
    10MULO 141038713
    11Milheezer Boys 14103513-83
    12ELI 14103213-113
    13EMK 14103315-123
    14ASV'33 14004411-70

    Poulestanden S.V. Brandevoort 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ONDO 132108537
    2S.V. Brandevoort 131206335
    3Liessel 131116514
    4SPV 1300329-70
rfwbs-slide