• SV Brandevoort 2

    Welkom op de teampagina van SV Brandevoort 2!

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Bereklau, MaxTechnische stafTrainer
    Bussel, Melanie vanOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Amhaouech, WailTeamspeler
    Bellemakers, JornTeamspeler
    Berk, Jeffrey van deTeamspeler
    Boomen, Robbert van denTeamspeler
    Dollekens, DaanTeamspeler
    Dudek, BartoszTeamspeler
    Gerwen, Django vTeamspeler
    Hoebe, HenkTeamspeler
    Kappe, AntoineTeamspeler
    Koevermans, DannyTeamspeler
    Langermans, JarreauTeamspeler
    Lieshout, Quinten vanTeamspeler
    Regragui, MarwanTeamspeler
    Verbunt, StefanTeamspeler
    Withoos, LarsTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 jun. 11:00S.V. Brandevoort 2 - Merefeldia 3Sportpark SV Simpelveld
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 mei.ASV'33 3 - S.V. Brandevoort 21 - 7
    26 mei.S.V. Brandevoort 2 - NWC 53 - 3
  • Poulestanden S.V. Brandevoort 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.V. Brandevoort 2330010199
    2Nooit Gedacht 332015326
    3EVVC 3310249-53
    4Rhode/Van Stiphout Bouw 4300328-60

    Poulestanden S.V. Brandevoort 2 (B1630 Mannen beker reserve zondag 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.V. Oostrum 211007253
    2Heijen 211005053
    3UDI'19/CSU 611004133
    4SV Hulsberg 211003033
    5Weltania 311004223
    6BMR 211003123
    7WEC 211003123
    8Merefeldia 311002023
    9Passart-VKC 211008713
    10BEVO 211003213
    11NLC'03 211002113
    12Sportclub Susteren 311002113
    13S.V. Brandevoort 211001013
    14ASV'33 311003303
    15VCH 411002203
    16Milheezer Boys 211001103
    17Odiliapeel/Braks Groep 210013300
    18Wittenhorst 510012200
    19Blauw Geel'38/JUMBO 510011100
    20Schinveld/Arx ICT 3100178-10
    21ZSV 4100123-10
    22Estria 2100112-10
    23FC Maasgouw 2100112-10
    24Lierop 2100101-10
    25Laura/Hopel Combinatie 3100124-20
    26HVCH 7100113-20
    27RKMVC 2100113-20
    28RKESV 2100102-20
    29FC Uden 3100114-30
    30vv SCM 3100103-30
    31Wittenhorst 3100127-50
    32Vitesse'08 2100105-50

    Poulestanden S.V. Brandevoort 2 (B1680 Mannen beker reserve zondag 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Merefeldia 311005143
    2S.V. Brandevoort 211005233
    3ASV'33 311003123
    4BEVO 211002113
    5SV Hulsberg 211002113
    6S.V. Oostrum 211001013
    7Weltania 311001103
    8NLC'03 200000000
    9BMR 210011100
    10Passart-VKC 2100112-10
    11Sportclub Susteren 3100112-10
    12Heijen 2100101-10
    13WEC 2100113-20
    14Milheezer Boys 2100125-30
    15VCH 4100115-40

    Poulestanden S.V. Brandevoort 2 (B1690 Mannen beker reserve zondag 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Merefeldia 311004133
    2ASV'33 311002023
    3S.V. Brandevoort 211001103
    4SV Hulsberg 200000000
    5Weltania 300000000
    6S.V. Oostrum 210011100
    7NLC'03 2100102-20
    8BEVO 2100114-30

    Poulestanden S.V. Brandevoort 2 (B1700 Mannen beker reserve zondag 1/2 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.V. Brandevoort 211005323
    2Merefeldia 311003213
    3SV Hulsberg 2100123-10
    4ASV'33 3100135-20

    Poulestanden S.V. Brandevoort 2 (B1710 Mannen beker reserve zondag finale)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.V. Brandevoort 200000000
    2Merefeldia 300000000

    Poulestanden S.V. Brandevoort 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rood Wit'62 320151478334546
    2NWC 520141563382543
    3Lierop 220134347291843
    4S.V. Brandevoort 220102860411932
    5ZSV 4199285246629
    6Stiphout Vooruit 22091104246-428
    7ASV'33 3198383747-1027
    8ONDO 2196584955-623
    9Milheezer Boys 21952124870-2217
    10Racing Boys 11841134273-3113
    11SPV 22022163070-408
rfwbs-slide