• SV Brandevoort 4

    Welkom op de teampagina van SV Brandevoort 4!

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jong, Raymond deOverige stafTeammanager
    Kappe, AntoineOverige stafTeammanager
    Ridderhof, EvertOverige stafTeammanager
    Rijerse, LukasOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Beers, Rob vanTeamspeler
    Cornelissen, BartTeamspeler
    Gerrits - Ende, Martien van deTeamspeler
    Haddouche, TarikTeamspeler
    Heuvel, Hans van denTeamspeler
    Hoof, Bram vanTeamspeler
    Jansen, TwanTeamspeler
    Jong, Raymond deTeamspeler
    Kappe, AntoineTeamspeler
    Kemp, Henry van derTeamspeler
    Lukwago, AshirafTeamspeler
    Ommel, GuillemoTeamspeler
    Ploegmakers, FrankTeamspeler
    Rijerse, LukasTeamspeler
    Rooij, Marc vanTeamspeler
    Saris, RoelTeamspeler
    Weijer, Thijs van deTeamspeler
    Wijkman, ErwinTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 apr. AFGELASTS.V. Brandevoort 4 - ASV'33 6sportpark Brandevoort
    19 apr. 10:00SV Someren 15 - S.V. Brandevoort 4Sportpark De Potacker
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    22 mrt.SC Helmondia 5 - S.V. Brandevoort 4
    29 mrt.RKPVV 3 - S.V. Brandevoort 4
  • Poulestanden S.V. Brandevoort 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Mifano 72200132116
    2Mierlo Hout 921019723
    3S.V. Brandevoort 42002316-130

    Poulestanden S.V. Brandevoort 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Mierlo Hout 813100369393030
    2Bruheze 61493263243930
    3Mifano 81574449311825
    4RKPVV 31473448341424
    5MULO 31372471422923
    6SC Helmondia 51471671561522
    7ASV'33 61262445232220
    8Stiphout Vooruit 71462647341320
    9S.V. Brandevoort 4134274849-114
    10NWC 9124174153-1213
    11Lierop 4143295063-1311
    12SV Someren 1514001412166-1540
rfwbs-slide