• SV Brandevoort JO11-3

    Welkom op de teampagina van JO11-3!

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Hesen, RuudTechnische stafTrainer
    Rijt, Johan van derTechnische stafTrainer
    Rijt, Johan van derOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Berg, Eskil van denTeamspeler
    Habraken, MichielTeamspeler
    Huissoon, TomTeamspeler
    Jong, Niels deTeamspeler
    Kort, Jasper deTeamspeler
    Leest, Merijn vanTeamspeler
    Rijt, Tom van derTeamspeler
    Saris, FenTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 mei. 09:00S.V. Brandevoort JO11-3 - Mierlo Hout JO11-4sportpark Brandevoort
    11 mei. 09:00Rood Wit'62 JO11-3 - S.V. Brandevoort JO11-3Sportpark de Rijpel
    18 mei. 08:30S.V. Brandevoort JO11-3 - Bruheze JO11-2sportpark Brandevoort
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    6 apr.S.V. Brandevoort JO11-3 - Stiphout Vooruit JO11-2G2 - 14
    13 apr.ELI JO11-2 - S.V. Brandevoort JO11-33 - 7
  • Poulestanden S.V. Brandevoort JO11-3 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASV '33 JO11-1G3300511509
    2Mierlo Hout JO11-332011217-56
    3S.V. Brandevoort JO11-331021136-253
    4SJO Helmondia-Mulo JO11-23003828-200

    Poulestanden S.V. Brandevoort JO11-3 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nijnsel/TVE Reclame JO11-1980144192524
    2Mierlo Hout JO11-3961246163019
    3Blauw Geel'38/JUMBO JO11-3961245192619
    4S.V. Brandevoort JO11-3951344311316
    5Heeswijk JO11-284133229313
    6Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-284131817113
    7ELI JO11-282153148-177
    8SJO Helmondia-Mulo JO11-291262648-225
    9Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-391262460-365
    10DVG JO11-2G81071740-233

    Poulestanden S.V. Brandevoort JO11-3 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Stiphout Vooruit JO11-2G770062105221
    2Deurne JO11-2870153223121
    3Gemert JO11-374032125-412
    4ELI JO11-273132730-310
    5Mierlo Hout JO11-473131924-510
    6SJO Helmondia-Mulo JO11-26303191819
    7ZSV JO11-2G72231631-158
    8Bruheze JO11-262131731-147
    9S.V. Brandevoort JO11-372143743-67
    10SJO Helmondia-Mulo JO11-372142936-77
    11Rood Wit'62 JO11-382061429-156
    12Sparta'25 JO11-2G71151530-154
  • Wedstrijdverslagen

rfwbs-slide