• SV Brandevoort JO11-6

    Welkom op de teampagina van JO11-6!

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer
    AfgeschermdTechnische stafTrainer
    AfgeschermdTechnische stafTrainer
    Ouwehand, BasTechnische stafTrainer
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Fakhri, AryanTeamspeler
    Janssen, GijsTeamspeler
    Kleef, Luka vanTeamspeler
    Ouwehand, StefTeamspeler
    Ringelenstein, Lex vanTeamspeler
    Scheeper, JenteTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 feb. 09:00S.V. Brandevoort JO11-6 - Milheezer Boys JO11-1Gsportpark Brandevoort
    16 mrt. 11:15Boekel Sport JO11-4G - S.V. Brandevoort JO11-6Sportpark De Donk
    23 mrt. 08:30S.V. Brandevoort JO11-6 - SJO Helmondia-Mulo JO11-4sportpark Brandevoort
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 feb.Gemert JO11-5 - S.V. Brandevoort JO11-63 - 3
    16 feb.S.V. Brandevoort JO11-6 - Sparta'25 JO11-3G2 - 3
  • Poulestanden S.V. Brandevoort JO11-6 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASV'33 JO11-3G99009669027
    2Bavos JO11-21090177205727
    3Stiphout Vooruit JO11-31071271254622
    4Bavos JO11-3G1061349321719
    5S.V. Brandevoort JO11-61061348311719
    6Mariahout JO11-3G103253853-1511
    7Milheezer Boys JO11-1G93063546-119
    8ST Elsendorp/Fiducia JO11-2G92252960-318
    9ELI JO11-3G102171959-407
    10ASV'33 JO11-4G92071257-456
    11Sparta'25 JO11-3G1000101297-850

    Poulestanden S.V. Brandevoort JO11-6 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Stiphout Vooruit JO11-2G2200192176
    2HVV Helmond JO11-12101217143
    3S.V. Brandevoort JO11-62002031-310

    Poulestanden S.V. Brandevoort JO11-6 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Boekel Sport JO11-4G2200170176
    2Mierlo Hout JO11-52200132116
    3Sparta'25 JO11-3G2200132116
    4Milheezer Boys JO11-1G22009726
    5ST Fiducia/Elsendorp JO11-1G21017703
    6S.V. Brandevoort JO11-6201156-11
    7Gemert JO11-5201156-11
    8Bavos JO11-3G100124-20
    9ASV'33 JO11-4G1001012-120
    10ELI JO11-3G200217-60
    11SJO Helmondia-Mulo JO11-42002019-190
  • Wedstrijdverslagen

rfwbs-slide