• SV Brandevoort JO15-1

    Welkom op de teampagina van JO15-1!

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische staf
    Eertwegh, Michel vdOverige stafTeammanager
    Heuvel, Hans van denTechnische stafTrainer
    Rooij, Bram deTechnische stafTrainer
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Asselman, ThijsTeamspeler
    Eertwegh, Fedde van denTeamspeler
    Franken, TimTeamspeler
    Grootel, Willem vanTeamspeler
    Hesen, BasTeamspeler
    Ierland, Daan vanTeamspeler
    Kruyzen, ThomasTeamspeler
    Nguyen, KyanuTeamspeler
    Oosterhout, Jasper vanTeamspeler
    Stiphout, Luuk vanTeamspeler
    Tabor, WouterTeamspeler
    Tops, CasperTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 feb. 12:45Someren JO15-1G - S.V. Brandevoort JO15-1Sportpark De Potacker
    16 feb. 13:30S.V. Brandevoort JO15-1 - FC Engelen JO15-1sportpark Brandevoort
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden S.V. Brandevoort JO15-1 (B3600 Onder 15 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.V. Brandevoort JO15-13300144109
    2Mierlo Hout JO15-1320110556
    3Mifano JO15-13102911-23
    4Stiphout Vooruit JO15-13003114-130

    Poulestanden S.V. Brandevoort JO15-1 (0241 Onder 15 competitie (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV TOP JO15-11190235161927
    2FC Engelen JO15-197203433123
    3sv O.S.S. 1920 JO15-1116412281422
    4DVG JO15-1106312191221
    5S.V. Brandevoort JO15-1105233022817
    6Margriet JO15-1115242821717
    7Berghem Sport JO15-1113442117413
    8Deurne JO15-1113352030-1012
    9Mifano JO15-1113171437-2310
    10HVCH JO15-1111462030-107
    11Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-1111281637-215
    12Someren JO15-1G11119839-314

    Poulestanden S.V. Brandevoort JO15-1 (B3620 Onder 15 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wittenhorst JO14-111007163
    2SV Venray JO15-111006243
    3Schijndel/DE WIT JO15-111005143
    4Bruheze JO15-111005233
    5V.V. Schaesberg JO15-111004133
    6UDI'19/CSU JO14-211004133
    7s.v. Laar JO15-111003123
    8Sportclub Irene JO15-111007613
    9Scharn JO15-111005413
    10RKHSV JO15-1G11004313
    11UDI'19/CSU JO14-111003213
    12KVC Oranje JO15-111002113
    13SV TOP JO15-111001013
    14Helden JO15-1G11002203
    15JVC Cuijk JO15-111001103
    16Scharn JO15-200000000
    17UDI'19/CSU JO15-100000000
    18RKSVO JO15-110012200
    19Wittenhorst JO15-110011100
    20Deurne JO15-1100167-10
    21BSV Limburgia/Kamerland JO15-1100145-10
    22ST EVV/RIOS'31 JO15-1100134-10
    23WEC JO15-1G100123-10
    24Haslou JO15-1100112-10
    25Blauw Geel'38/JUMBO JO15-1100101-10
    26SHH JO15-1100113-20
    27UDI'19/CSU JO15-2100125-30
    28Sporting Heerlen JO15-1100114-30
    29SV TOP JO14-1100114-30
    30S.V. Brandevoort JO15-1100126-40
    31Margriet JO15-1100115-40
    32Mierlo Hout JO14-1G100117-60
  • Wedstrijdverslagen

rfwbs-slide