• SV Brandevoort JO17-1

    Welkom op de teampagina van JO17-1!

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Blom, HansTechnische stafTrainer/coach
    Rooij, Bram deTechnische stafTrainer
    Rooij, Bram deOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Blom, LarsTeamspelerMiddenvelder
    Bogaart, Daan van denTeamspelerKeeper
    Botterweck, JulianTeamspeler
    Boumans, ThijsTeamspeler
    Captein, TaekeTeamspelerMiddenvelder
    Dortmans, JesseTeamspelerVerdediger
    Gomez, JairenTeamspelerVerdediger
    Hoof, Sid vanTeamspeler
    Kivits, JoepTeamspeler
    Oosterhout, Julian vanTeamspelerAanvaller
    Poppelaars, BenjaminTeamspelerAanvaller
    Rooijakkers, MatthijsTeamspeler
    Soetermeer, StijnTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 13:45RKSV Nuenen JO17-1 - S.V. Brandevoort JO17-1Sportpark de Oude Landen
    9 mrt. 15:30S.V. Brandevoort JO17-1 - Wittenhorst JO17-1sportpark Brandevoort
    16 mrt. 11:45Sportclub Jekerdal JO17-1 - S.V. Brandevoort JO17-1Sportpark Jekerdal
    23 mrt. 14:45S.V. Brandevoort JO17-1 - Rhode/VSB JO17-1JMsportpark Brandevoort
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 feb.SV Brandevoort JO 8-1 - SV Brandevoort JO 8-20 - 0
    17 feb.SV Brandevoort JO 13-1 - Sparta JO 13-11 - 1
    17 feb.SV Brandevoort JO 15-1 - SV Brandevoort JO 16-12 - 0
    17 feb.SV Brandevoort JO 17-1 - VV Gemert JO 17-12 - 2
    24 feb.S.V. Brandevoort JO17-1 - Best Vooruit JO17-12 - 1
  • Poulestanden S.V. Brandevoort JO17-1 ( Divisie 7 F )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.V. Brandevoort JO17-122006246
    2Wittenhorst JO17-121106424
    3VV Baarlo JO17-121103124
    4DBS JO17-121104314
    5Sportclub Jekerdal JO17-121015413
    6RKSV Nuenen JO17-121011103
    7SV Venray JO17-110100001
    8Best Vooruit JO17-1201145-11
    9Rhode/VSB JO17-1JM201123-11
    10Zwaluw VFC JO17-1100114-30
    11SV Someren JO17-1200216-50

    Poulestanden S.V. Brandevoort JO17-1 ( Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.V. Brandevoort JO17-176012671918
    2Stiphout Vooruit JO17-1742127121514
    3NWC JO17-173311741312
    4SBC JO17-17223141228
    5SV Unitas'59 JO17-272231123-128
    6SV De Braak JO17-172141523-87
    7RPC JO17-172141227-157
    8Mierlo Hout, JO17-1JM7115923-144

    Poulestanden S.V. Brandevoort JO17-1 ( Hoofdklasse (2e fase) 8 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.V. Brandevoort JO17-176102191219
    2Stiphout Vooruit JO17-1750240152515
    3Deurne JO17-1JM75021412215
    4NWC JO17-163121981110
    5SV De Braak JO17-173041318-59
    6RKSV Nuenen JO17-27115523-184
    7Mierlo Hout, JO17-1JM510479-22
    8Merefeldia JO17-160151035-250

    Poulestanden S.V. Brandevoort JO17-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O17 2e ronde Groep 1 16 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.V. Brandevoort JO17-111002023
    2Sportclub Irene JO17-1100102-20

    Poulestanden S.V. Brandevoort JO17-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O17 3e ronde Groep 1 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JEKA JO17-111006063
    2Kloetinge JO16-111004133
    3Gloria UC JO16-111005323
    4SV Unitas'59 JO17-111002023
    5UNA JO16-111004403
    6SV Valkenswaard JO17-111003303
    7UNA JO17-111002203
    8Oranje Wit JO17-111001103
    9WSC JO17-110014400
    10Sportclub Jekerdal JO17-110013300
    11S.V. Brandevoort JO17-110012200
    12Unitas'30 JO17-110011100
    13RFC JO17-1100135-20
    14Berghem Sport JO17-1100102-20
    15Roosendaal JO16-1100114-30
    16Drechtstreek JO17-1100106-60
rfwbs-slide