• SV Brandevoort JO17-1

    Welkom op de teampagina van JO17-1!

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    Eertwegh, Michel vdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Engelen, Simon vanOverige stafTeammanager
    Verhoeven, MarkTechnische stafTrainer/coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Eertwegh, Fedde van denTeamspeler
    Engelen, Ian vanTeamspeler
    Geurts, JurreTeamspeler
    Grootel, Willem vanTeamspeler
    Ierland, Daan vanTeamspeler
    Jong, Timo deTeamspeler
    Malipaard, RoryTeamspeler
    Nguyen, KyanuTeamspeler
    Oosterhout, Jasper vanTeamspeler
    Raulea, MaxTeamspeler
    Steen, Loek van derTeamspeler
    Swinkels, TomTeamspeler
    Zoetmulder, GijsTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 feb. 14:45S.V. Brandevoort JO17-1 - Geldrop JO17-1sportpark Brandevoort
    8 feb. 13:00Venlosche Boys JO17-1 - S.V. Brandevoort JO17-1Sportpark Alde Wielerbaan
    15 feb. 14:15S.V. Brandevoort JO17-1 - SHH JO17-1sportpark Brandevoort
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden S.V. Brandevoort JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.V. Brandevoort JO17-132108357
    2Sparta'25 JO17-132016426
    3Deurne JO17-131115504
    4SV Someren JO17-1300318-70

    Poulestanden S.V. Brandevoort JO17-1 (0230 Onder 17 competitie (district A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Venlosche Boys JO17-111100128111730
    2SJO Weltania Bekkerveld JO17-11190228181027
    3Geldrop JO17-11171343152822
    4NWC JO17-1116232529-420
    5SHH JO17-11161431181319
    6Schijndel/DE WIT JO17-1113441920-113
    7SV Venray JO17-1113351923-412
    8S.V. Brandevoort JO17-1113262428-411
    9Dommelen JO17-1113261929-1011
    10Bladella JO17-1113171526-1110
    11Brabantia JO17-111227922-138
    12Best Vooruit JO17-1112091031-216

    Poulestanden S.V. Brandevoort JO17-1 (B3420 Onder 17 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Scharn JO17-111006063
    2S.V. Brandevoort JO17-111004043
    3Berghem Sport JO17-111004133
    4Schijndel/DE WIT JO17-111003033
    5Wittenhorst JO17-111003033
    6Venlosche Boys JO17-111005323
    7ST FC Hoensbroek/EHC JO17-111002023
    8ST Sparta'18/Kronenberg JO17-111002023
    9Blauw Geel'38/JUMBO JO17-111003213
    10FC Geleen-Zuid JO17-111003213
    11Margriet JO17-111002113
    12Sparta'25 JO17-111001013
    13SJO Weltania Bekkerveld JO17-111002203
    14Caesar JO17-100000000
    15UDI'19/CSU JO17-100000000
    16SV Meerssen JO17-110012200
    17NWC JO17-1100123-10
    18SHH JO17-1100123-10
    19UDI'19/CSU JO17-2100112-10
    20Gemert JO17-1100101-10
    21ST Volharding/Sambeek JO17-1100135-20
    22Haslou JO17-1100102-20
    23Sportclub Susteren JO17-1100102-20
    24JVC Cuijk JO17-1100114-30
    25Blerick JO17-1100103-30
    26SV TOP JO17-1100103-30
    27Mierlo Hout JO17-1100104-40
    28ST EVV/RIOS'31 JO17-1100106-60

    Poulestanden S.V. Brandevoort JO17-1 (B3430 Onder 17 beker 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blauw Geel'38/JUMBO JO17-111004043
    2Wittenhorst JO17-111002023
    3FC Geleen-Zuid JO17-111005413
    4UDI'19/CSU JO17-111003213
    5ST FC Hoensbroek/EHC JO17-111002113
    6Berghem Sport JO17-100000000
    7JVC Cuijk JO17-100000000
    8Margriet JO17-100000000
    9SV Meerssen JO17-100000000
    10SJO Weltania Bekkerveld JO17-100000000
    11Sparta'25 JO17-100000000
    12Venlosche Boys JO17-1100145-10
    13Schijndel/DE WIT JO17-1100123-10
    14Scharn JO17-1100112-10
    15ST Sparta'18/Kronenberg JO17-1100102-20
    16S.V. Brandevoort JO17-1100104-40
  • Wedstrijdverslagen

rfwbs-slide