• SV Brandevoort JO19-1

    Welkom op de teampagina van JO19-1!

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Berg, Ingmar van denOverige stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Jong, Arnold deOverige stafTeammanager
    Kemp, Henry van derTechnische stafTrainer/coach
    Westerlaken, HeinoTechnische stafTrainer
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Petter van denTeamspeler
    Berg, Tom van denTeamspeler
    Bos, FabianTeamspeler
    Hoof, Bo vanTeamspeler
    Jong, Gijs deTeamspeler
    Joosten, SamuelTeamspeler
    Kemp, Lars van derTeamspeler
    Lotten, MaicoTeamspeler
    Saris, TimTeamspeler
    Tonk, OlivierTeamspeler
    Westra, FaasTeamspeler
    Zoggel, Ra-Um vanTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 jun.SV Brandevoort JO 11 - SV Brandevoort JO 110 - 0
    8 jun.veteranen SV Brandevoort - Veteranen SVSH0 - 0
    9 jun.Roland Koster toernooi - Roland Koster toernooi0 - 0
  • Poulestanden S.V. Brandevoort JO19-1 ( Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Geldrop JO19-165013492515
    2SBC JO19-165011841415
    3S.V. Brandevoort JO19-16303141319
    4Rhode/VSB JO19-16222161338
    5Mierlo Hout JO19-162131530-157
    6Sparta'25 JO19-161141023-134
    7SV Unitas'59 JO19-161051227-153

    Poulestanden S.V. Brandevoort JO19-1 ( Hoofdklasse (2e fase) 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Someren JO19-177004283421
    2SV Venray JO19-176012012818
    3s.v. Laar JO19-172231825-78
    4Mierlo Hout JO19-172231828-108
    5Venlosche Boys JO19-172141019-97
    6Blerick JO19-162041014-46
    7Sportclub Irene JO19-172051622-66
    8S.V. Brandevoort JO19-161141016-64

    Poulestanden S.V. Brandevoort JO19-1 ( Hoofdklasse (3e fase) D )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Geldrop JO19-1109015694727
    2RKSV Heeze JO19-11081129121725
    3FC Eindhoven AV JO19-11072138182023
    4Dommelen JO19-1106042718918
    5Rood Wit V JO19-1105143126516
    6S.V. Brandevoort JO19-1104241816214
    7RKVVO JO19-1103162025-510
    8Mierlo Hout JO19-1102261639-238
    9Bladella JO19-1102171728-117
    10Woenselse Boys JO19-1101271443-295
    11Deurne JO19-1101272557-325
rfwbs-slide