• SV Brandevoort JO19-4

    Welkom op de teampagina van JO19-4!

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boer, LexTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Haans, LuukTeamspeler
    Hectors, LukeTeamspeler
    Hosseini, ShayanTeamspeler
    Jonge, Noël deTeamspeler
    Loo, Mik van derTeamspeler
    Loo, Tim deTeamspeler
    Malipaard, RoryTeamspeler
    Meulenhof, Nick van deTeamspeler
    Raap, JelleTeamspeler
    Raulea, MaxTeamspeler
    Schamper, TygoTeamspeler
    Schutte, StefanoTeamspeler
    Swinkels, ThomasTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    14 nov. 13:15S.V. Brandevoort JO19-4 - Acht JO19-2sportpark Brandevoort
    21 nov. 15:00Rood Wit V JO19-3 - S.V. Brandevoort JO19-4Sportpark De Korze
    28 nov. 15:15S.V. Brandevoort JO19-4 - DVS JO19-2sportpark Brandevoort
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 okt.DBS JO19-3 - S.V. Brandevoort JO19-4
    20 okt.SV Brandevoort O23 - Geldrop O23
    17 okt.Ysselsteyn JO19-1 - S.V. Brandevoort JO19-4
  • Poulestanden S.V. Brandevoort JO19-4 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.V. Brandevoort JO19-42200194156
    2Mierlo Hout JO19-221019543
    3Bruheze JO19-32002423-190

    Poulestanden S.V. Brandevoort JO19-4 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Valk JO19-14310168810
    2DVS JO19-24301188109
    3Brabantia JO19-24301171259
    4S.V. Brandevoort JO19-4422010558
    5Marvilde JO19-2320110736
    6Waalre JO19-1420211836
    7UNA JO19-3G311169-34
    8FC Eindhoven AV JO19-241121116-54
    9Rood Wit V JO19-341031521-63
    10Acht JO19-24103713-63
    11DBS JO19-3201148-41
    12RPC JO19-24004818-100

    Poulestanden S.V. Brandevoort JO19-4 (B3220 Onder 19 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.V. Brandevoort JO19-400000000
    2Ysselsteyn JO19-100000000
rfwbs-slide