• Staf

    NaamRolFunctie
    Bijl, IrisTechnische staf
    Kimmenade, Xander van deTechnische stafTrainer/coach
    Rooij - Smits, Elke vanOverige stafTeammanager
    Rooij, Marc vanTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Beeck, Pien vanTeamspeler
    Bekx, MareTeamspeler
    Bisschops, AkkeTeamspeler
    Dijk, Britt vanTeamspeler
    Duijnhoven, Lise vanTeamspeler
    Kimmenade, Nienke van deTeamspeler
    Leenen, AnneTeamspeler
    Lieshout, Ciel vanTeamspeler
    Rest, Mandy van derTeamspeler
    Smits, MarléneTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 okt. 14:15S.V. Brandevoort MO17-1 - Olympia'18 MO17-1sportpark Brandevoort
    10 okt. 12:00Erp MO17-1 - S.V. Brandevoort MO17-1Sportpark Den Uil
    17 okt. 14:15S.V. Brandevoort MO17-1 - JVC Cuijk MO17-1sportpark Brandevoort
    24 okt. 14:30S.V. Brandevoort MO17-1 - SJVV MO17-1sportpark Brandevoort
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 sep.Rood Wit'62 MO17-1 - S.V. Brandevoort MO17-14 - 10
    15 sep.SV Brandevoort JO 17-1 - RKVVO 17-13 - 4
    12 sep.S.V. Brandevoort MO17-1 - FC Oda MO17-10 - 1
  • Poulestanden S.V. Brandevoort MO17-1 (B4800 Meiden Onder 17 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST Merefeldia/Eindse Boys MO17-13300238159
    2FC Oda MO17-1210147-33
    3S.V. Brandevoort MO17-131029813
    4Rood Wit'62 MO17-12002518-130

    Poulestanden S.V. Brandevoort MO17-1 (239 Meiden Onder 17 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Constantia MO17-122008086
    2SJVV MO17-122005146
    3S.V. Brandevoort MO17-1110010463
    4ST Boerdonk/RKVV Keldonk MO17-121012203
    5Rood Wit'62 MO17-12101812-43
    6Erp MO17-1210137-43
    7Hapse Boys MO17-100000000
    8Olympia'18 MO17-1100112-10
    9JVC Cuijk MO17-1100102-20
    10Juliana Mill MO17-1100114-30
    11RKSV Nuenen MO17-2200237-40
rfwbs-slide