• SV Brandevoort MO17-1

  Welkom op de teampagina van MO17-1!

 • Staf

  Geen informatie

 • Team indeling

  NaamRolFunctie
  Afgeschermd,Teamspeler
  Afgeschermd,Teamspeler
  Afgeschermd,Teamspeler
  Afgeschermd,Teamspeler
  Afgeschermd,Teamspeler
  Afgeschermd,Teamspeler
  Dollekens, EvaTeamspeler
  Drouen, BregjeTeamspeler
  Esch, Anne vanTeamspeler
  Hendriks, EmmyTeamspeler
  Hendriks, KimTeamspeler
  Jong, Nika deTeamspeler
  Knapen, LotjeTeamspeler
  Koolen, YlvaTeamspeler
  Sande, Fleur van deTeamspeler
 • Uitslagen

  Geen informatie

 • Programma

  Geen informatie

 • Meidenteam voor het eerst kampioen

  Voor het eerst in de geschiedenis van SV Brandevoort is er een meidenteam kampioen geworden en dat zijn wij! Op zaterdag 2 december 2017 wonnen we thuis van SV Venray en waren we ongeslagen kampioen met een doelsaldo van +58! Super trots natuurlijk. En voor onze trainers Roland Hendriks en Eric Koolen, en coördinator Edwin Rooijakkers is het een mooie prestatie, omdat zij al jaren met vele andere vrijwilligers veel tijd en energie in het meidenvoetbal bij Brandevoort gestoken hebben.

 • Eigen trainingspakken

  Sinds februari 2018 hebben de meiden van MO17-1 voortaan hun eigen trainingspakken! Hartelijk dank aan Adventure Store en Transmissieservice Richard van Dijk uit Helmond, die dit mogelijk hebben gemaakt!

rfwbs-slide