• Staf

  NaamRolFunctie
  Hendriks, RolandOverige stafTeammanager
  Hendriks, RolandTechnische stafAss.-trainer/coach
  Koolen, EricTechnische stafTrainer/coach
  Koolen, EricOverige stafTeammanager
 • Team indeling

  Geen informatie

 • Uitslagen

  Geen informatie

 • Programma

  Geen informatie

 • Meidenteam voor het eerst kampioen

  Voor het eerst in de geschiedenis van SV Brandevoort is er een meidenteam kampioen geworden en dat was MO17-1! Op zaterdag 2 december 2017 won het team thuis van SV Venray en was het ongeslagen kampioen met een doelsaldo van +58! Super trots natuurlijk. En voor de trainers Roland Hendriks en Eric Koolen, en coördinator Edwin Rooijakkers is het een mooie prestatie, omdat zij al jaren met vele andere vrijwilligers veel tijd en energie in het meidenvoetbal bij Brandevoort gestoken hebben.

 • Eigen trainingspakken

  Sinds februari 2018 hebben de meiden van MO17-1 voortaan hun eigen trainingspakken! Hartelijk dank aan Adventure Store en Transmissieservice Richard van Dijk uit Helmond, die dit mogelijk hebben gemaakt!

rfwbs-slide